Opinie na temat rozmiarówki Inuikii

buty zamówiłam już jakiś czas temu, kierując się pozytywnymi opiniami w internecie ale w sumie nie byłam pewna jak to będzie w rzeczywistości. teraz mogę powiedzieć że wszystko było prawdą a nawet więcej bo zamówionymi butami jestem naprawdę zachwycona. pięknie prezentują się już założone na nodze i wszyscy to zauważają. Z rozmiarówką trzeba uważać, bo buty wypadają mniejsze o rozmiar w stosunku do europejskich standardów.
Weronika
Buty pięknie prezentowały się na zdjęciu więc zamówiłam ale trzeba przyznać że jeszcze lepiej wyglądają już na żywo założone na nogę. Idealne na zimę, nawet na bardzo niskie temperatury więc nie ma zagrożenia że będzie dokuczało zimno w trakcie zimnych miesięcy. ja zazwyczaj mam problemy z rozmiarówką przy zakupie butów przez internet ale tu nie było żadnych problemów, dowiedziałam się, że muszę zamówić rozmiar większe niż noszę na co dzień i wszystko jest tak jak należy! Buty świetnie pasują więc rozmiarówkę można uznać za adekwatną. Czyli jak masz rozmiar 37 to zamawiaj 38 i bedzie git!
Roksana
potrzebowałam dobrych butów na zimę które nie rozlecą się po jednym sezonie i będą się nadawały do dłuższego użytkowania. Inuikii już na pierwszy rzut oka sprawiały wrażenie bardzo porządnie wykonanych i rzeczywiście tak jest, bo nie dość że na nogach prezentują się świetnie to jeszcze nie straszne im niskie temperatury ani złe warunki atmosferyczne. Na plus na pewno dodatkowa rozmiarówka, ale zamówiłam na wszelki wypadek rozmiar większe niż noszę zazwyczaj i to był świetny wybór, bo buty dobrze pasują. ogólnie rozmiarówka w mojej ocenie bardzo dobra
Maja